Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjergj Jorgaqi - Qaj Dhe Qesh (1997)



Gjergj Jorgaqi - Paradoks (2000)



Gjergj Jorgaqi - Seks Apo Fjale... (2002)



Gjergj Jorgaqi - Stres (2008)



Dërgo një album »


Komente mbi këtë artist