Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjergj Shehu

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Gjergj Shehu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 10 Prill 2021, Gjergj Shehu publikon videoklipin "Çike Malesie". Muzika e këngës u punua nga Bledi Telha, teksti u shkrua nga Gjergj Shehu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Bledi Telha. Videoklipi u prodhua nga kompania Cinefocus GT. Më datë 11 Nëntor 2021, Gjergj Shehu publikon videoklipin "Molla E Sherrit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Gjergj Shehu

Komente 0