Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjovalin Shani - Moj Shqipni Per Ty Knon Zemra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.9 / Votuan:  7

Mbi ket toke te lashte Iliresh
Skuq e la me gjak martiresh
Biri i Shqipes lavdi ploti
Kryetrim Gjergj Kastrioti
Zoti shpaten ja bekoi
Mbi Sulltana vec fitoi
Nderi i kombit ku ka le
Bota i thirri Skenderbe
Lavdi ty te thure Europa
Ja u ke nale Turkun te porta


Gjovalin Shani - Moj Shqipni Per Ty Knon Zemra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Shqipni Per Ty Knon Zemra".
3. Video është e këngës "Moj Shqipni Per Ty Knon Zemra", por nuk këndohet nga Gjovalin Shani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjovalin Shani:


Komente 0