Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Goya - E Kuqja (heroine)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

17/04/2012

2012-04-17T15:15:58+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Kuqja (heroine)" kënduar nga Goya.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Goya:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet