Më mbaj mend (për 1 muaj)

Goya - Intro (Feat. Dexi)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


GOYA - ERDH
DE-XI - Koha jem
-EPOKA E KUJ
- Epoka jem
- AJE E SIGURT
- 100%
- PARJA E FLLIQT PO VJEN
Po nina un me paren
PARJA E FLLIQT PO VJEN
Po nina un me paren
KUR DEXI VJEN GJDO SEN TJETER BJEN
- rap po bi ...e qi e qkri
jom pidh eh ti pidh mashkull sdu mem ni

extrem eagle shtine n'kry maje n'men
mshele n'dry kit sen
Qelsi eshte emni jem
MC n'kit ven n'Kar kar kar kar i maj ren
GOYA E FLLIQT n'men MATEMATIKA jem
PARJA E FLLIQT parja jem
po shihet PAQJA n'karin tem
mere ktheje n'REFREN
nisja kce theje me emnin tem PROBLEM
inspirimi juv jeta jem
so vshtir me kuptu vshtir dikush me dal e mem rrxu
skom kohe per RAP edhe pse RAPI eshte i lidht per mu
spo du pervojen tem n'MIC drejperdrejt po du me gju.

extrem po bi UN KJO edhe KTA permi
extrem po vi Kur vi ' vi eh qi eh qkri
ner 15 vjet sdu mem ni .Nuk kemi video për këtë këngë.


Goya
Publikimi: 25/09/2013


Goya - Intro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intro".
3. Video është e këngës "Intro", por nuk këndohet nga Goya.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Goya:


Komente 0