Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gp0ne - Ndarja (Feat. Relly-g)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ni shoqe si ti un kurr skom me gjet
je shembull per tmir mos i ngo qa thojn tjert
nzemer kom met majt edhe kurr prej saj skom met hek
je shoqe besnikke dhe me mu shum e sinqert
pyte zemren time se qka ndjen per ty
mall e dhimbje e vetem lot ne sy
pse smujm mu kan na bashk veq ni zot e din
kjo zemer vun per ty deri ne amshim
qajo simpati nety u shendrru ne dashuri
a thu o zot pse sjemi bashk ne dy
a do vij ajo dit qe te ngroh ne gjirin tim
ti puthi ato buz te ledhatoj o shpirti im
ski qa bon se qishtu e ka jeta
ma shum ki rrena se te verteta

reff:2X

rruges eci vet e kerkush spom don
plagen e pasherushem vetem ti e sheron
ket mall e ket dhimbje qe e ndjej per ty
nuk do me hekt deri sa tkem pran ata sy
em kujtohen ata syt e tu plot shkelqim
sa her kur te kom afer jetes mi jep tjeter kuprim
ishalla do zoti e tkom shum ma ngat
se qijo largesi pom doket se nuk jom rehat
po du mu kan me ty po du me ty
nasht ste pelqej po po e vrej ne sy
se ti je e lindur vetem per mu
se di a ekupton se sa te du
shoqe tkom po spo muj met pa qishtu
se qa ndjen zemra jem ti smunesh me besu
tash ne perfundim e gjej vendin tim
se do jem me ty kjo nuk ka diskutim...

Reff;2XNuk kemi video për këtë këngë.


Gp0ne
Publikimi: 24/04/2009


Gp0ne - Ndarja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndarja".
3. Video është e këngës "Ndarja", por nuk këndohet nga Gp0ne.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gp0ne:


Komente 0