Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gramos Aliu - Vetem Nje Puthje Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


1. Ah sa dua pranë t'më afrohesh
Fluturimthi të vish tek unë
në krahët e mi sikur të zgjohesh,
në krahët e tu të zgjohem unë..

2. Ende të kërkoj në çdo ëndërr
Zemra ime vuan veç për ty,
Dua ta shijoj buzën e ëmbël dhe aq të bukur?!
Dua ti takoj ata sy...

Ref. Vetëm një puthje e dua prej teje,
veç një shikim, dhe asgjë më shumë
se ndoshta nesër do jesh larg prej meje,
e ndoshta nesër larg, do t'jem dhe unë...

3. Eja zemër unë të kam shumë xhan,
zgjuar netët për ty i kaloj,
ta ndjej aromën në çdo anë,
dhe hapat e tu i dëgjoj...

4. Ende të kërkoj në çdo ëndërr,
zemra ime vuan veç për ty,
Ku ka humbur buza jote e ëmbël, dhe aq e bukur?!
Dua ti takoj ata sy...

Ref...
Gramos Aliu
Publikimi: 10/08/2017


Gramos Aliu - Vetem Nje Puthje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Nje Puthje".
3. Video është e këngës "Vetem Nje Puthje", por nuk këndohet nga Gramos Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gramos Aliu:


Komente 0