Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Granit Ahmeti - Diva Jem  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

15/06/2011

2011-06-14T23:00:00+00:00

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2012

Pjesëmarrëse në

Çelësi Muzikor 5
Reff.2x:prap qdo nat ti vet diva jem kur tkom ngat e harroj emrin tem Prap qdo nat ti mbet diva jem si n'clab si n'shtrat i njejti sistem(4x:i njejti sistem)

ti je superstar un jom super sonic tjetri me shum bas perzin me electronic un jom per ty knej un jom per ty DJ un jom per ty gjithqka ti veq preke Play ti prap ti prap je femna sekrete bejbe un jam un jam qetsohu me rrena nladye,ti prap ti prap je femna sekrete bejbe un jam un jam qetsohu me rrena nladye

Reff.3x:prap qdo nat ti vet diva jem kur tkom ngat e harroj emrin tem Prap qdo nat ti mbet diva jem si n'clab si n'shtrat i njejti sistem(4X:i njejti sistem)

ne qdo parti ti em gjen kur jam durt durt nalt mu kon afer meje tvyn pak si shum fact qdo parti ti em gjen kur jam durt durt nalt kjo qa boj un so music por art.Lady maje n'mEn kur vjen puna mat mirin en kit ven emrin kurr sun e zen qdo her syt ka ana jem tpelqej se mpelqen bejbi ti je diva jem edhe trupin qysh e then osht i imagjinates tem tem tem

prap qdo nat
je diva jem
prap qdo nat je diva jem

Reff.3x:prap qdo nat ti vet diva jem kur tkom ngat e harroj emrin tem prap qdo nat ti mbet diva jem si nclab si nshtrat i njejti sistem(4x:i njejti sistem)


Ky tekst u dërgua nga Fjolla
Më Shumë Këngë Nga Granit Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet