Më mbaj mend (për 1 muaj)

Niti Haziri - Asaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Jan hargju krejt ndjenjat
Qe i kam pas ndaj teje
Jam tu i shkru do fjal
Si zemren ma theve

Kur mke pa tu ka ndal fryma
Qysh jena kan na dyt e dina
Rf
Nuk kam dit as vet ty sat kam dasht
Sa her tkam dhan dashni pa mas
Nuk e kam dit as vet ty sa tkam dasht
Veq nje gjë e di se nuk du ma met pas

Mke shkru prap se je tu merzit
Tka kaplu vetmija
Ta o von ne me u kthy
E kalume mbet dashnija
Granit Haziri
Publikimi: 10/06/2022
Muzika: Shkumbin Azizi
Teksti: Flamur Hasani
Orkestrimi: Shkumbin Azizi
Video Produksioni: A Films


Niti Haziri - Asaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Asaj".
3. Video është e këngës "Asaj", por nuk këndohet nga Niti Haziri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Granit Haziri:


Komente 1