Më mbaj mend (për 1 muaj)

Granit Ismajli - Si Dukat I Vogel Je Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2x
Si dukat i vogël je
Hajde shpirt e rri me ne.

Na ka dalë nji gonxhe e re
Era karajfil po i vjen.

Ref. 2x:
Hajde, cakrroma gotën!
Mos më len mu të vorfën, hajde!

2x
Kur ma luejshe shtatin,
Ma shtojshe merakin.

Iku nata, zbardhi dita
S’e shikojmë sahatin.

Ref. 2x:
Hajde, cakrroma gotën!
Mos më len mu të vorfën, hajde!
Cover: Këngë Shkodrane - Si Dukat I Vogël Je
Granit Ismajli
Publikimi: 17/04/2021
Guitar: Astrit Stafa
Video Produksioni: Black FishGranit Ismajli - Si Dukat I Vogel Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Dukat I Vogel Je".
3. Video është e këngës "Si Dukat I Vogel Je", por nuk këndohet nga Granit Ismajli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Granit Ismajli:


Komente 0