Gresa Hyseni
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: për fëmijë/junior
Gresa Hyseni është këngëtare. Në Qershor 2005, Gresa Hyseni merr pjesë në Polifest Kids 2005 me këngën "Kenaqesi Dhe Disponim".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0