Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Obelisku - Një Lejmon Që Nxori Lumi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nje lejmon qe nxori lumi
moj aman aman
lare me uje floriri
moj aman aman
Ju qe veni ju qe vini
moj aman aman
Kur te shkoni mos ma zgjoni
moj aman aman


Ky tekst u dërgua nga Soficapi1

Grupi Obelisku - Një Lejmon Që Nxori Lumi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Një Lejmon Që Nxori Lumi".
3. Video është e këngës "Një Lejmon Që Nxori Lumi", por nuk këndohet nga Grupi Obelisku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Grupi Obelisku:


Komente 0