Audio

Grupi Obelisku - Ku Janë Emrat Me Famë


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/03/2015

2015-03-24T23:55:58Ku jane emrat me famë?
Ja ja ja ku jane. perseri
Argjiro bije duke pritur radhen
Fushata eshte porsi qeni ne varre

Incizimet jane nga pellazget
Ja ja ja ku jane. perseri
Argjiro bije duke pritur radhen
Fushata eshte porsi qeni ne varre

Pusinela eshte goxha vajze
Ja ja ja ku ja (dmth eshte) serish
Argjiro bije duke pritur radhen
Fushata eshte porsi qeni ne varre

Gjithe keto makinat me radhe
Ja ja ja ku jane. serish
Argjiro bije duke pritur radhen
Fushata eshte porsi qeni ne varre.

( Roland Çenko - mesuesi dhe krijusi i grupit "Obelisku" )
Marrese : Ermelinda Bixhaku,
Khtyes : Alvaro Çenko
Hedhes : Juljan Zholi
Iso - Klidi Avdalli, Vjola Beqo, Fejzo Bani, Orjent Memo, Pavli Simo, Aleksander Xhaste, Margelo Zhuli)


Më Shumë Këngë Nga Grupi Obelisku: