Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Obelisku - Ku Janë Emrat Me Famë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ku jane emrat me famë?
Ja ja ja ku jane.
Argjiro i ke ne balle
Ne zebra po si qeli ne bare

Cercizi me te vellane
Ja ja ja ku jane.
Argjiro i ke ne balle
Ne zebra po si qeli ne bare

Musineja eshte goxha vajze
Ja ja ja ku ja
Argjiro i ke ne balle
Ne zebra po si qeli ne bare

Gjithe keto martiret me radhe
Ja ja ja ku jane.
Argjiro i ke ne balle
Ne zebra po si qeli ne bare.

( Roland Çenko - mesuesi dhe krijusi i grupit "Obelisku" )
Marrese : Ermelinda Bixhaku,
Khtyes : Alvaro Çenko
Hedhes : Juljan Zholi
Iso - Klidi Avdalli, Vjola Beqo, Fejzo Bani, Orjent Memo, Pavli Simo, Aleksander Xhaste, Margelo Zhuli)


Ky tekst u dërgua nga emilicapi1

Grupi Obelisku - Ku Janë Emrat Me Famë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Janë Emrat Me Famë".
3. Video është e këngës "Ku Janë Emrat Me Famë", por nuk këndohet nga Grupi Obelisku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Grupi Obelisku:


Komente 0