Më mbaj mend (për 1 muaj)

Habibe Ostreni - Hipa Në Majë T'malit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Po ja nisi kenges
Hajde me kendu x2

Po kendoj e lumtur
Dibren me kujtu x2

Ref...x2
Sharri ka hap krahet
Korabi kendon
Kenga jon shqiptare
Lart me lart jehon

Vij nga Dibra e madhe
Kendoj me çifteli x2

Se per ju shqiptar
Ju vllezrit e mi x2

Ref...x2
Sharri ka hap krahet
Korabi kendon
Kenga jon shqiptare
Lart me lart jehon


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Habibe Ostreni - Hipa Në Majë T'malit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hipa Në Majë T'malit".
3. Video është e këngës "Hipa Në Majë T'malit", por nuk këndohet nga Habibe Ostreni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Habibe Ostreni (Bibe):


Komente 0