A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Hair Moon - Dashuroj Ate Qe S'kam


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/04/2005

2005-04-17T00:00:00

Participating in

Top Fest 2It's a long time that we try finding the lyrics to "Dashuroj Ate Qe S'kam" sung by Hair Moon.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Hair Moon attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019