A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Hakan Altun - Diyelim Ki


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

-

kolay degil
bir anda beni silmek
kolay degil
bu asktan vazgece bilmek

az buz degil
yasananlar biliyorsun
unutmak mümkünmü saniyorsun?

farzetki sen
benim kadar seve bilseydin
bu kadar cabuk cekip gidemezdin

benim kadar seni seven biri olursa
sözüm söz o gün seni af ederim

2x
diyelim ki resimlerimi yaktin!
diyelim ki ask mesajlarimizi sildin
adimi da kara kabliya yazdin
ama anilarida nasil unutacaksin?

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019