A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Hakan Altun - Telefon


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/12/2013

2013-12-06T11:02:38telefonun baþýnda çaresiz bekliyorum,
bekliyorum ama, çalmayacak biliyorum.
yüreðim diyor ki,
boþuna bekleme,
aramaz gururunda,
seni çooook sevsede,
herþeye sahip, olabilirsin amman,
aþkýmýz servettir, bilmelisin,
hala beni seviyorsun,
bunu sende biliyorsun,
niye beniii aramýyorsun.
ben seni bir anlýk deðil,
bir ömür boyu ararým

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019