Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hamez Llapqeva - Vaji I Vashes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Andrra pram mu ka divzu
pushken tande e kam ndegju
mir e dita o qka me gjet mu
mjera une si me jetu
mir e dita o qka me gjet mu
ooo mjera une si me jetu

Te kam prit o trim o i malit
shpirti i im mu dogj prej mallit
te kam premtu zdo te qaj per ty
po me tradhtuan kta dy sy
te kam premtu zdo te qaj per ty
ooo po me tradhtuan kta dy sy

A te kujtohet besa djal
dhash shamin e me dhe fjal
ne gjak e lave o at shami
si te jetoj pa ty ne rini
ne gjak e lave o at shami
ooo si te jetoj pa ty ne rini

Dy lul kuqe mbi vorr ti solla
npika te lotit i lotova
u mbuloft ky qiell me terr
se per mu ma zvjen pranver
u mbuloft ky qiell me terr
ooo se per mu ma zvjen pranver

Ky tekst u dërgua nga Armiri BaraliuPublikimi: 03/03/2014


Hamez Llapqeva - Vaji I Vashes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vaji I Vashes".
3. Video është e këngës "Vaji I Vashes", por nuk këndohet nga Hamez Llapqeva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hamez Llapqeva:


Komente 0