Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hana Nikprelaj - Vashat Miss Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


nuste me te bukura
vashat miss kosova
ani kush i ka
vec i ka gjakova
ani kush i ka
vec i ka gjakova

REF
hajde hajde
hidhe hidhe
dridhe belin
dridhe dridhe
hajde hajde
dridhe dridhe
hidhe vallen
hidhe hidhe(2x)

nuset ma te bukura
vashat miss shqipria
ani kush i ka
vec i ka malsia
ani kush i ka
vec i ka malsia

REF
hajde hajde
hidhe hidhe
dridhe belin
dridhe dridhe
hajde hajde
dridhe dridhe
hidhe vallen
hidhe hidhe(2x)

nuset me te bukura
vashat miss ilirida
ani kush i ka
dibra e cameria
dibra e cameria

REF
hajde hajde
hidhe hidhe
dridhe belin
dridhe dridhe
hajde hajde
dridhe dridhe
hidhe vallen
hidhe hidhe(2x)


Ky tekst u dërgua nga  Beni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Hana Nikprelaj - Vashat Miss
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vashat Miss".
3. Video është e këngës "Vashat Miss", por nuk këndohet nga Hana Nikprelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hana Nikprelaj:


Komente 0