TEKSTESHQIP

Hekuran Çurçiali
Kur Jam Prane Teje
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Jam Prane Teje" kënduar nga Hekuran Çurçiali.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.