Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Heldi Kraja - Diellor  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2010

Komente

Asnjë Koment

18/11/2010

2010-11-17T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Diellor" kënduar nga Heldi Kraja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Heldi Kraja:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet