Më mbaj mend (për 1 muaj)

Herolind Iseni (Lindi)

Herolind Iseni (Lindi) - Kto Rejat E Sodit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Kto Rejat E Sodit // Shum Jan Qu pesh
Nuk Dojn Hiq me Fol Amaan
As S'dojn Muhabet

Nuk Dojn Hiq Me Fol aman As Sdojn Muhabet
Nuk Dojn Ne Katund // Kuku Dojn Banes

Reff X2:
O Kuku Per Mu Spo Muj Me Duru Spom Dojn Me Vjerri Ammann Shum Jan Tuj Sundu.

Nau Qu Nusjaaa Ne Syfyr i Thot Vjerrit
Qka Pom Kshyr // Met Ra Nshkelem Met Gjujt Ne Oborr Tjeter Her Rri Pa Fol

Reff X2:
O Kuku Per Mu Spo Muj Me Duru Spom Dojn Me Vjerri Ammann Shum Jan Tuj Sundu.


Ky tekst u dërgua nga Ibrahim Abazi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Herolind Iseni (Lindi) - Kto Rejat E Sodit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kto Rejat E Sodit".
3. Video është e këngës "Kto Rejat E Sodit", por nuk këndohet nga Herolind Iseni (Lindi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Herolind Iseni (Lindi):


Komente 0