Më mbaj mend (për 1 muaj)

Herolind Iseni (Lindi)

Herolind Iseni (Lindi) - Kadal Dal Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I
Ooo Kadal dal o po vjen o pleqnia
Po i qan hallet o qifteliiiia- x2

II
Ooo Ka nis gishtat spom punojne
Edhe zani o mir spom shkonee- 2X

III
Ooo Trupi jem kurr sosht bo rahate
Tuj kendu o nqytet e nfshaatee- 2X

IV
I Kujtoj Oh Ditet E Mija
Mall E Kishin Me Mpa Te Shpija- 2x

V
Oo Un ket keng qe pe knoj maipari
ka mei ra o nvesh qdo kangtari- 2X


Ky tekst u dërgua nga Elmedina


Nuk kemi video për këtë këngë.
Herolind Iseni (Lindi) - Kadal Dal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kadal Dal".
3. Video është e këngës "Kadal Dal", por nuk këndohet nga Herolind Iseni (Lindi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Herolind Iseni (Lindi):


Komente 0