Më mbaj mend (për 1 muaj)


Hevzi Kumanova - Nje Lutje

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Lutje".
3. Video është e këngës "Nje Lutje", por nuk këndohet nga Hevzi Kumanova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Hevzi Kumanova - Nje Lutje  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

17/01/2011

2011-01-17T11:06:41+00:00Nuk Pata Zgjidhje Nuk Pate Zgjidhje
Ndermjet Nesh Nuk Mbet As Nje Lidhje
Spatem Deshir Spate Deshir
Ukputem Zemrat Si Zingjir

Refreni:
Nje Lutje Me Prano Vec Niher Te Shof
Nje Lutje Mos Ma Kthe Zemren Mos Ma The 2

Larg Meje Je Larg Teje Jam
Ku Mbete Fjala qe e Dham
Ndoshta Un Gabova Doshta Gabove
Por Skam Harrue Ty Am Harrove


Ky tekst u dërgua nga Elsim
Më Shumë Këngë Nga Hevzi Kumanova:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet