Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hysni Zeqiri - Nuk Je Me Mua Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


kujt po ja ruan syt e zi
\trego se tash dua ta di
buazet e tua sikur prusha
a mos po i puth tjeter kush
ende po ndihem fajtor
qe ste kam ne dor
deshta por kurr skam provu
te them se sa te du
reff.
sonte sje ti me mua e skam kujt ti them te dua
malli vetem per ty po me merr
sonte sje ti me mua e digjem per buzet e tua qe smunda ti puth qe smunda ti puth asnjeher
kujt po ja ruan zemeren tash
tani qe ne sjemi bashk
e di qe fajin une e kam
qe ty afer ste kam
ende po ndihem fajtor
qe ste kam ne dor
deshta por kurr skam provu
te them se duuu
Reff.
sonte sje ti me mua e skam kujt ti them te dua
malli vetem per ty po me merr
sonte sje ti me mua e digjem


Ky tekst u dërgua nga  lena

Hysni Zeqiri - Nuk Je Me Mua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Je Me Mua".
3. Video është e këngës "Nuk Je Me Mua", por nuk këndohet nga Hysni Zeqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hysni Zeqiri:


Komente 0