Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ibrahim Kasami & Resmije Ameti - Malli Per Nanen

Ibrahim Kasami - çika Boll (2007)

Ibrahim Kasami - Lujna Në Diskotekë (2010)

Ibrahim Kasami - 7 Ditë E 7 Netë (2014)

Ibrahim Kasami - Hajde Ne Valle (2014)

Ibrahim Kasami - Me Mungon (2016)

Ibrahim Kasami & Resmije Ameti - Live 2017 (2017)

Ibrahim Kasami - Loçk Dhe Zemer (2017)

Ibrahim Kasami - Hej Zemër (2018)

Ibrahim Kasami - Fustani Me Ngjyra (2019)

Dërgo një album »


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet