Më mbaj mend (për 1 muaj)

Igli - Darling  (Feat. Fatjoni)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 3

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Fatjoni

16/04/2006

2006-04-15T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Darling" kënduar nga Igli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Igli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Adriano - Darling

Darling darling (yeah) a po ndodh me ne
s'mund ta nali ,I'm gonna abuse your body and your mind
Darling darling (yeah) ti zemren po don me m'fal,
Darlin Darling I'm gonna love you like it's our last time

Pre Chorus

I ve been fallin down x2
vetem fjale s'du me m'thon
And you been fallin down when i was not around
dhe tani nuk du me t'lon

Vet nuk du me t'lon x2
and i'll be alright x2
vet nuk du me t'lon x2j
dhe vetem kjo mjafton

Drop

Bridge

Nese do te jesh me mu me ler te ndjej
Sepse me kon vetem naten e urrej

Nese do te jesh me mu me ler te ndjej
Nese don me kon me mu we'll find the way
Sepse me kon vetem naten e urrej

Pre Chorus

I ve been fallin down x2
vetem fjale s'du me m'thon
And you been fallin down when i was not around
dhe tani nuk du me t'lon

Vet nuk du me t'lon x2
and i'll be alright x2
vet nuk du me t'lon x2j
dhe vetem kjo mjafton

Drop

BimBimma - Darling

Eyo Darling

Kom ni qe hala n'rrug po t'nalin
Kom ni qe e ki marr MALIN
Se hala sene po t'falin
Hala je e unt
Ty as tetonat boll nuk t'dalin!
A e man n'men vaktin?
Kur e kishim kontaktin
Thojshim qe nese marrim veq bashk marrim
Un s'merrsha mo!
Po ngrehsha bari ti u ngrehshe me t'bardhin!
Si u murr vesh...
Ma prishe planin!
Per ty s'disha mo!!!
Sdisha as qysh e kishe HALLIN
Kur kom vet' per ty
Kom ni qe pe pishe MALLIN
T'kom thon kurr mos mu ngatrru
Po veq me ngu BOB MARLLIN
Je kon naive
E kom dit qe gjinja t'kallin
Nese mu m'ka marr malli PER TY
TY PER MU ka me t'marr malli
Ma shum se malli, qe t'merr per MALLIN
Darlin' ka pas kush me t'rujt kur e kishe kit djalin
Tash veq me mujt ta kisha puth ballin

DARLIN x2
A MA SHUM MU A MALLIN
DARLIN x2
UN TY PER KREJT TA FALI
DARLIN x2
SA HER E NIN NAJ MARLEY
DARLIN X2
KI ME KUJTU KIT DJALIIIIN

Kan kalu shum vjet prej qe na mo s'u pam
Tpash at dit, mu bo qefi qe ishe bo nan
Gjith ki pas qef qik hala ma mir qe ki djal
Meta pa fjal se pe di shum mir kon e ka bab
T'ka prish FAMA se gjith je kon qik e MAMIT
Kur bojshe TRIPA palidhje un mersha fajin
Pa pas faj t'shpis tone ma murren inatin
Heren e fundit kur t'ka denu PLAKI mu mo nuk m'shihshe p'i ngati
Kur ishe n'shpi nonstop rrishe n'pixhame
E veq kur dilshe ndritare qat'here mu mshihshe pi xhami
E din qe gjith kom dasht me t'pas afer
T'kujtohet kur ma ki dhon fjalen qe ki me m'ardh ndarsem
S'kom besu qe s'kom me t'pa mo as pa t'thon MIRUPAFSHIM
Masi e kom RASTIN PERMES KANGES po t'thom MIRUPAFSHIM
M'ki cudit se skom besu qe ki me dit mu nxirr' per mu METESH NGJARJA E VETME ME PERFUNDIM T'MIR

DARLIN x2
A MA SHUM MU A MALLIN
DARLIN x2
UN TY PER KREJT TA FALI
DARLIN x2
SA HER E NIN NAJ MARLEY
DARLIN X2
KI ME KUJTU KIT DJALIIIIN
Më Shumë Këngë Nga Igli:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet