Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ilahi Nga Medreseja

Ilahi Nga Medreseja - Vetem Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

[ ..:: ` ALL-LLAH ::..` ]

Me dhe Shendnetin E Pasurin Me bere Pjestar ne Kketë Dit Shpalle KUR'AN-I Qe T`na udhzoj Dhurove mendjen Qe t`a Kuptojm .
Shpalle KUR'AN-I Qe T`na udhzoj Dhurove mendjen Qe t`a Kuptojm.

Me Fale Prinder Qe t`me Ushqejn S`lejojn Kjo bot t`me genjej Derggove engjuj Qe te Na Mbrojn Dhe Muhamedi
T`Na keshilloj.
Derggove engjuj Qe te Na Mbrojn Dhe Muhamedi
T`Na keshilloj.

Mbi ne Gjithmon Leshon Rametin I mBron xhamit Qe Te Na mbbesin vetem Per Ty Bojm Ibadetin Dhe Te Gatshem Presim Kijametin..
Vetem per Ty Bojm Ibadetin Dhe te Gatshem Presim Kijametin..

Mbi Ne Gjithmon leshon Rahmetin i Brron Gjamit Qe ta Na mbesin Vetem perr Ty Bojm Ibadetin Dhe Te Gatshem Presim Kijametin .


Ky tekst u dërgua nga Edona`g


Nuk kemi video për këtë këngë.
Ilahi Nga Medreseja - Vetem Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Per Ty".
3. Video është e këngës "Vetem Per Ty", por nuk këndohet nga Ilahi Nga Medreseja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ilahi Nga Medreseja:


Komente 0