Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ilir Jakupi - Ndarja Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ky qytet me esht perrall
edhe rruget qenkan zbraz
shpirti im ku je nket qast
te kam mall
Ate nat bente acar
kur me the se shkoje larg
Sy te lagur ishe ne vaj
o ndal

Kaluan me jav e kaluan me muaj
gjitha i tham edhe prap te huaj
serish te pres te me kthehesh mua ti
pergjithmonn--/x2

Ky qytet me esht perrall
edhe rruget qenkan zbraz
shpirti im ku je nket qast
te kam mall
Ate nat bente acar
kur me the se shkoje larg
Sy te lagur ishe ne vaj
o ndal

Kaluan me jav e kaluan me muaj
gjitha i tham edhe prap te huaj
serish te pres te me kthehesh mua ti
pergjithmonn--/x2


Ky tekst u dërgua nga Shpresa


Nuk kemi video për këtë këngë.


Ilir Jakupi
Publikimi: 17/09/2012


Ilir Jakupi - Ndarja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndarja".
3. Video është e këngës "Ndarja", por nuk këndohet nga Ilir Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ilir Jakupi:


Komente 0