Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Ilir Kazaferri - Ti Nuk Do Te Degjosh  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

27/05/2007

2007-05-26T23:00:00+00:00

Pjesëmarrëse në

Top Fest 4
Doja te te thoja, pak fjale ne pak ore
me syte e mije te shihje me boten ne dore
doja te tregoja se cgjuhe flisnin pemet
se si ne perqafime zgjateshin deget
doja te te thoja une vec disa fjale
dhimbja prej meje se fundmi te dale
lotet ne shkronja ti ktheja qe ti, ti lexosh
por ti shkon larg nuk do te degjosh (te degjosh)

(refreni)(2x)
Te gjej ne puthjen time
te gjej ne frymen qe marr
te gjej ne pa ty shkelje ti ne zerin qe flas

Doja te te flisja per ndjenja qe sndjehen
dhe yjet vdisnin nga cdo fjale qe the
enderrat qe mblodhe, me lot e ne dhimbje
keshtu lendove pastaj zemren time
doja te te thoja une vec disa fjale
dhimbja prej meje se fundmi te dale
lotet ne shkronja ti ktheja qe ti, ti lexosh
por ti shkon larg nuk do te degjosh (te degjosh)

(refreni)(2x)
Te gjej ne puthjen time
te gjej ne frymen qe marr
te gjej ne pa ty shkelje ti ne zerin qe flas

Enderr e humbur tek une ishe ti
te miat fjale, sdegjoje ti
o si mbylle syte, une prape jam tek ti
eger me pret, e ftohte, e ftohte je ti (je ti)

Ne puthjen time je ti

(refreni)(3x)
Te gjej ne puthjen time
te gjej ne frymen qe marr
te gjej ne pa ty shkelje ti ne zerin qe flas


Më Shumë Këngë Nga Ilir Kazaferri:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet