Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Ilir Kazaferri & Kori - Zemër E Ngrirë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.3 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

01/12/2014

2014-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Mbretëresha E Dëborës (Frozen)"


Lindur në mes borë e akull
Dhe shiut të malit
Ky akull fsheh zemrën e ngrirë
Dhe jep forcën e djalit

Bjeri ti, pra bjeri fort
Çaja zemrën kështu tani
Bukuri e ftohtë ajo
Bjeri fort në mes
Dhe shkrij zemrën e ngrirë

Kape fort, mos lësho
Jepi fort, mos lësho

E bukur, e fortë, e rrezikshme, e ftohtë
Akull le të presim ne prapë pa mbarim
I fortë sa magjia që ne nuk dimë
Më i fortë sa të gjithë ne bashkë

Lindur në mes borë e akull
Dhe shiut të malit
Ky akull fsheh zemrën e ngrirë
Dhe jep forcën e djalit

Pra bjeri fort, bjeri ti
Çaja zemrën kështu tani
Bukuri e ftohtë ajo
Bjeri fort në mes
Dhe shkrij zemrën e ngrirë


Më Shumë Këngë Nga Ilir Kazaferri:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet