Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Indrit Mesiti - Lot Me Ty O Djale  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

13/05/2013

2013-05-13T16:04:41+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lot Me Ty O Djale" kënduar nga Indrit Mesiti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin




Më Shumë Këngë Nga Indrit Mesiti:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet