Më mbaj mend (për 1 muaj)

Infinit Records

Infinit Records
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7
Këndon kryesisht: hip-hop

Infinit Records është grup artistësh dhe label i njohur. Anetaret e Infinit Records jane:
K-Master
Da Ghost
Ekrem Gj
Fugaa
StarMan
B3SS (Bizzy)
Gjyks
DJ Creep
DAC (A-Link)
K.O
Frizzle
Snupa (ish-anetar)
Rameka (ish-anetar)
Prince Double H (ish-anetar)

Në vitin 2004, Infinit Records publikojnë albumin "Infinit Lab Vol. 1".

Më datë 22 Maj 2009, Infinit Records publikojnë videoklipin "Pa Emer", në bashkëpunim me Da Ghost, K Master & Fugaa.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente 0