Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Infinit Records - Kush Jon Ma ...

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Jon Ma ...".
3. Video është e këngës "Kush Jon Ma ...", por nuk këndohet nga Infinit Records.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Infinit Records - Kush Jon Ma ...  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

17/03/2012

2012-03-17T15:54:52+00:00FuGaA featuring Ekrem Gj.
Kush Jon Ma ****** [Unreleased]

Intro:
Kush o ma i forti? Haahahahaha...
Kush jon ma ******??? KIKSAT!

Chorus:
Kush jon ma ****** n'kit ven?
Kush jon ma ******, ma ****** n'kit ven? 2x

Ekrem Gj:
Hala pa e shkru kit kong, biq, e ke dite qa ka me t'thon
e ke dite qa ka me t'bo, kadal t'kallxoj, biq, qoj komt!
Erdhet n'Kosove e as qe m'jeni lajmru
tash e hapni ate goje se shume leht keni pshtu.
Veq kadale se edhe per juve kish ilaq
erdha i gjeta njerzt qe dojn secilin si biq mi ju plase!
I pite drrase, p*dh, ti kurr s'ki shance
t'shti n'Askon veq me t'plas, t'kapi t'q* si shtaze!
Rri si dase dejsa Fuga me qdo rime ju plase
t'shtijm n'kace t'specave, turshi me t'pase!!!
T'shkrij me gace t'cigares, t'shti me ngajt
se n'repture dej t'mramten tempon e maj.
Ju voglushat moti keni dek n'kit loje
qitash hin Fuga e ja merrni k*rin n'goje...

FuGaA:
Shenjat e karminit non-stop n'k*r i maj
sa her q* ja dho n'goje, k*rin kurr s'e laj!
Bile kur pshurrna nxet k*ri gjeth m'vlon
shurra del e kuqe e karminit REVLON!!!
Me 2 pije p*dhin e boj budall
e qoj n'shpi tani s'ka dreq qe m'nal!
Njersitna tu e q* sikur Harison Ford
sex n'krevet, edhe kamera osht n'RECORD!
Krejt ****** n'memorje i maj kolekcion
qitash gjysa pej tyne as k*rin q* ma qon!
Perveq do t'martumeve qe jon shku n'US
mi q* per s'dyti... ahh jom ka des!
Pak fmija tyne po qojn kry
pih bre vlla... veq une kah nonat ja kom msy.
Repera t'fort n'tripa tipat ja kan nis po shiten
po Fuga pi jau qin nonen, apet pi jau nal driten!
Kiggas mi ju vet diqka, kallxomni drejt
po hani mut n'pasul e as qe jeni tu e vrejt!
Se Fuga juve tinxa n'shpi ju pat hi
te teglla ku shkrun "KRYP" une ju pat dhi!
Kjo ke veq hajgare, "kungj me bisht"
se jom teper ma i flliqt kur foli seriozisht!

Ekrem Gj:
BX, dokesh sikur BAL i Prishtines
a je "katanar i sheh'rit t'MADH tu Prishtines"

FuGaA:
Ha mut, p*dh i karit, se shume zdu me t'shajt
gutu ngona shpejt se dikush permas o tu *******
Psst! hahaah... se anej zdu as mu perzi
po dije q* e di... edhe muj me ti *****
me ti kap si i ****** edhe me ti ******
dejsa ki mu kon n'kit *****, une ka me ti ******.
Qfar e shajtne,... vesht mi shurdhoj
shyqyr tash sun e nini DOG-in qysh pe dhunoj!
Ti je bal q* t'rrin keq edhe kapuqi
a mu llaptopi m'shkon me kat tesha GUCCI
Ti s'je i rangut tem, "Gangsta... Original... Dren"
t'q* nonen t'shkeli thojve me tren!
Ti je 101sh, e un jom' Mircedes
un' tplasi me rime, e ti je ka des!
Je bal, STILL i mshon karit ne "atullibus" (autobus)
still t'vraj e t'shaj, se jom notorius
Notorious F.U.G.... ***** nisja ik-NI
Kiggas ju kom q*-I, krejt ju kom nxi!
Bile dissin du me qit n'kasete
me qkep n'kombi 4-sha, krejt PR-se me marr vesh qe keni dek!
Ju t'karit veq jeni tu m'nervozu
u dasht kahere nonat mi ju abortu! Ahhh!!!

Chorus 4x

Ekrem Gj:
f*ck, jom HIGH, s'di qa ngreha pak parzit
... dola cullak 'midis mrazit!
Qa jon kondomat, ATA S'JON PER MU!
kur e merr p*dhi n'goj, sperma e pervlon n'tru
Cici, p*dh kur fol me mu, kallxo respekt
se vij ta kalli bothen qaq sa bertet
t'malltretoj si prostitut, bal t'vjen nxeht
se vij n'Hackensack e nuk kthena pa t'lon dekt.
E BuliBX??? ... rri anash si pule e pjekt
se mire e din qe at kry vij ta nuki si peshk.
se ti je si biq, ... je p*dh i flliqt
je ardh n'Prishtine e m'ke ik, nuk je lajmru hiq!!!
MAK, a erdhe n'Kosove me marr pak fryme
se n'dissa tu bertit tu ka bo zoni si i qkyme!
Qysh ke refreni? "jom lodh pi juve 2-ve"
"Ekremm!!! Mos m'dhunooooo....!"
Ik, p*dh, hiqu pi forumit sa s'te kena kall
se INFINIT s'dojm me dal pi ksaj loje t'gjalle!
Jena ardh me qky krena n'estrade
se jena tu marr me fmi 16-vjeqar!
ju duhet me pas k*rin e gat sa t'Ekremit
me pas sa t'Ekremit??? Me PAS sa t'Ekremit!!!
Me bassa t'Ekremit ****** pi mshojshin vagines
ishin qika t'mira... (ahhh) hiq s'po qijshin mas shpines!
Po t'pijshin ngat tinez si bleta kur i mshon shpull shpines
shuj p*dh, rri ul kur ja qpuj (vir)gjines
E ruj p*dhin e Prishtines i hin n'udh me mujt
me dite kush ja ka hup se s'mujn me prit ton' kta muj
Dejsa un n'Ulqin rri, ma shume shtrite tu pi
me tru t'ngrijt tu prite
me dal najkush qe m'shtin diss me qite
s'po guxon kerkush, krejt turrin tem tu e dite!
Veq loja vazhdon edhepse gjeth INFINIT fiton
shembull?? KY SEN hala ****** pesh pi qon!
Jom n'kit loje qe sa vjet e hala jom tu nejt
hala s'ka p*dh none qe me mu e ka qu n'skejt!
hala s'ka p*dh none qe me mu ka qendru
krejt tu terhjek shpejt se "mendimet i kan ndrru"
Nal, biq, prit, se ky diss hala s'u kry
kjo osht DISKRIMINIM, se Ghosti sharre ju ka hi!
Tuten n'palc ju ka shti, Keji me beatin t'tij
ju ka shti n'hipnoze ...
Ju ka bo jeten boze, sikur Kiksat me 1 doze
marijuan n'dorze tu ngreh si p*dh i bom blozhd
i bom mut kta tipa, Fuge, qu 'ec shkojme
e dhezim ka 1 birr, e e qojm ka 1 gram droge!


Ky tekst u dërgua nga datii
Më Shumë Këngë Nga Infinit Records:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet