Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Infinit Records - Diss Tba
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Diss Tba".
3. Video është e këngës "Diss Tba", por nuk këndohet nga Infinit Records.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Infinit Records - Diss Tba  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

13/12/2007

2007-12-13T12:47:17+00:00G-Fighter :

Infinit babes kur n'rep t'ran vina na
flen nuk kom mi ju shfrytzu si viktima na
kallxoju krejtve qe ti ka djeg durt rilindja
po skish ma keq se mos me ta dit emrin vendlindja

E do repera hajn k**a zaher i ka rrok smuja
mbledhni dissat kejt qa keni hajde babes tash po gjujna e msheli vesht plesht se vi ti iqi pleqt mos um prek ti n'infinit se di mu bo un shum i keq i kini motrat rospa i shitni neper dosta jeni repera dobsa ju hajna sikur tosta sa her qe kthena bitchat luten mos mi shkel Eklips .........


Ky tekst u dërgua nga A.k.a. Alboo ....
Më Shumë Këngë Nga Infinit Records:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë