A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Invador - Back To Albania  (Feat. B52)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/03/2011

2011-03-04T06:01:17

Featuring

B52


REF.. Back to Albania back to Kosov
I don't give a f*ck im here in the row
On the way down deen we gonna smoke the join
cuz im one down shorty is waiting from me, from me
go back to Durrs, back to Vlor,back to Tirana back to Kosov
go Back to Shkup, back to Tetov, back to prishitna back to gjakov
Back to ALBANIA, back to ALBANIA, go back to ALBANIA back to ALBANIA
VERSE 2:
Ceshtu ish gurbeti,po larg e kina veti, po tbejke per veti, dyqysh si na le ti
po hiqju atij leti dikur zemer qe ti, po thir kryeqyteti, udhto permbi deti
Du me shku n'Gjakov per her te tret, e ket her e kom vendos du me nejt me ka krejt
du me shku n'Durres tu chillirout n'det, du me shku n'Tetov se zhege mka mbet
e tu shitit cdo vend kur sem bohet vona, neper trojet shqiptare neper trojet tona
n'telefon thirona,bona gati paketona, per her te fundit nga ky vend largona
Se unjam qaj qaj, po aj aj, New York bye bye, Kosov Hi Hi
No lie lie, no cry cry, im a been today I die

Reff
Back to Albania back to Kosov
I don't give a f*ck im here in the row
On the way down deen we gonna smoke the join
cuz im one down shorty is waiting from me, from me
go back to Durrs, back to Vlor,back to Tirana back to Kosov
go Back to Shkup, back to Tetov, back to prishitna back to gjakov
Back to ALBANIA, back to ALBANIA, go back to ALBANIA back to ALBANIA


Ky tekst u dërgua nga Elvvaris   vivakosova   armend111Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019