A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Babain

Per Babane Me Te Mire

BABI IM I SHTRENJTE SHUME
KUR T'SHIKOJ THEM LUMSI UNE
PER KETE BABA KAQ TE MIRE
JAM E QESHUR DHE E DLIRE

CDO HERE QE TE SHIKOJ KRENOHEM
CDO HERE TE SHOH LUMTUROHEM
DHE QE BABANE TIM TA KRENOJ
LART NE DIJE DO TE FLUTUROJ

NDOSHTA ATIJ I THEM BABA...
POR THELLE NE SHPIRT E QUAJ VELLA

- poem written by Irida Kadri


Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  8

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019