A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Irkenc Hyka - S'ta Fal


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/06/2018

2018-06-14T13:21:02

[Ref:]
Me mjafton veq nje perqafim i ngrohte
te duara ate buz ta prekja sot
shpirtin tem prej trupit ton dot se ndaj
dhe pse pa faj
perseri me le te qaj

Jo nuk ta fal
Dot un ty s'ta fal
dashnin ma more
eja dhe asaj
jo nuk ta fal
dot un ty s'ta fal
ta dhash shpirtin un
veq lotet tash po mbaj

na naa naa naa
na naa naa naa

Kur te shkoj me
gjysem zemer
me thuaj ti
a mendove kur e vrave
ket dashni

Shpirtin tem prej trupit ton
dot se ndaj
dhe pse pa faj
perseri me le te qaj

Jo nuk ta fal
Dot un ty s'ta fal
dashnin ma more
eja dhe asaj
jo nuk ta fal
dot un ty s'ta fal
te dhash shpirtin un
veq lotet tash po mbaj

na naa naa naa
na naa naa naa


Ky tekst u dërgua nga Albesa ZekajKartolina (5)

2018-07-02 13:01:07
Me mjafton veq
nje perqafim i ngrohte
te duara ate buz ta prekja sot
2018-06-28 17:38:47
Shpirtin tem prej trupit ton
dot se ndaj
dhe pse pa faj
perseri me le te qaj
2018-06-16 18:47:59
Kur te shkoj me
gjysem zemer
me thuaj ti
a mendove kur e vrave
ket dashn
2018-06-16 11:52:46
jo nuk ta fal
dot un ty s'ta fal
ta dhash shpirtin un
veq lotet tash po mbaj
2018-06-15 17:17:22
Jo nuk ta fal
Dot un ty s'ta fal
dashnin ma more
eja dhe asaj

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019