Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irkenc Hyka - Më Fal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  7

T'lutem m'fal ti se t'kam bo me qajte
Ditën kur je shku dhe engjëjt derdhën lot
Jam gati me vdek syt me ti pa je
Jo s'më vlen burrnia kur un ty s'te kam sot
T'lutem m'fal ti se t'kam bo me qajte
Ditën kur je shku dhe engjëjt derdhën lot
Jam gati me vdek syt me ti pa je
Jo s'më vlen burrnia kur un ty s'të kam sot

Ma nale zemrën kur ma bone Bye Bye
Aty kuptova që me ty un kom faj
E sa gabime t'rona dot nuk i maj ajajaa
E tash po t'shoh ty në krah të tjera
Me i pagu krejt ato gënjeshtra
Sikur më thua në vend të tij
Do ishe ti

T'lutem m'fal ti se t'kam bo me qajte
Ditën kur je shku dhe engjëjt derdhën lot
Jam gati me vdek syt me ti pa je
Jo s'më vlen burrnia kur un ty s'të kam sot
T'lutem m'fal ti se t'kam bo me qajte
Ditën kur je shku dhe engjëjt derdhën lot
Jam gati me vdek syt me ti pa je
Jo s'më vlen burrnia kur un ty s'të kom sot

E nëse vetëm jam un kam faj
E sot ti më urren un kom faj
Se ti m'ke dasht un zdita me t'majt
ajajaa
E tash po t'shoh ty në krah të tjera
Me i pagu krejt ato gënjeshtra
Sikur më thua në vend të tij
Do ishe ti

T'lutem m'fal ti se t'kam bo me qajte
Ditën kur je shku dhe engjëjt derdhën lot
Jam gati me vdek syt me ti pa je
Jo s'më vlen burrnia kur un ty s'të kom sot
t'lutem m'fal ti se t'kam bo me qajte
Ditën kur je shku dhe engjëjt derdhën lot
Jam gati me vdek syt me ti pa je
Jo s'më vlen burrnia kur un ty s'të kam sot


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Irkenc Hyka
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/12/2020
Muzika: Irkenc Hyka
Teksti: Irkenc Hyka
Mix & Master: Jojo


Irkenc Hyka - Më Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Fal".
3. Video është e këngës "Më Fal", por nuk këndohet nga Irkenc Hyka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

10

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Irkenc Hyka:


Komente 0