Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ismet Balaj - Atdheu Ka Nevoje Hala Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Pse spo gjëmon qielli
Pse spo hapët dheu
Me u' qu Ademi
Me shëndrit atdheu.


Qou Adem, n'dhé mos rri mâ
Atdheu ka nevojë hala
Merre Hamzën, bac Shabanin
Se shumë keq e kem Vatanin.


Çka i dhe atdheut
E pa çdo sy n'ballë
Çka bâne për neve
S'e ban njeri i gjallë


Qou Adem n'dhè mos rri mâ
Adheu ka nevoj hala
Merre Hamzen, bac Shabanin
Çiftelis t'ja nijm zanin.
Ismet Balaj
Publikimi: 02/03/2021


Ismet Balaj - Atdheu Ka Nevoje Hala
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Atdheu Ka Nevoje Hala".
3. Video është e këngës "Atdheu Ka Nevoje Hala", por nuk këndohet nga Ismet Balaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ismet Balaj:


Komente 0