A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Ismet Bexheti - Nuk Ka Lule N'botë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

31/05/2012

2012-05-31T14:48:39

Ref...
Nuk ka lule ne bote
Ty per t'i dhuru
Dhe per te treguar
O sa shume te du

Mbreme te pashe ne enderr
Ti me perqafoje
Dhe te thashe je e qete
Te dua shume

Permes shoke dhe miq
Me lule na u mbulua
Ti s'ke qeshe nje za
Ma larg zemer teje?

Sa i qel ata syte moj
Une nuk te pashe ty
Mbeten vetem vargje
Qe i kam rrujt per ty

Ref...x3
Nuk ka lule ne bote
Ty per t'i dhuru
Dhe per te treguar
O sa shume te du

Mbremja qe kaloi
Ishte vetem enderr
Tash mengjeset ma
S'me agojne pa ty

O edhe nje dite
Kur une do te jem ne varr
Ne kange i ke vargjet
Qe i kam rrujt per ty x2

Ref...x3
Nuk ka lule ne bote
Ty per t'i dhuru
Dhe per te treguar
O sa shume te du


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi


teksteshqip.com © 2007 - 2018