Më mbaj mend (për 1 muaj)

Isuf Lani - Kur U Nisa Per Gurbet Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kur u nisa për Gurbet
Lash Familien nanen vet
Vllau im po më qan
Zemra ime pom vajton.

Ah moj nanë moj Nana jem
Sa i ri erdha në gurbet
Ky Gurbeti shumë i ran
Kam dëshirë një her te Shof.

Unë kto flaj që i këndova
Me lote në sy i vajtova
I vajtova me lot në sy
Pritëm nanë se shpejt dot të vi

Ah moj nanë moj Nana jem
Sa i ri erdha në gurbet
Ky Gurbeti shumë i ran
Kam dëshirë një her te Shof.
Isuf Lani
Publikimi: 03/06/2022


Isuf Lani - Kur U Nisa Per Gurbet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur U Nisa Per Gurbet".
3. Video është e këngës "Kur U Nisa Per Gurbet", por nuk këndohet nga Isuf Lani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Isuf Lani:


Komente 0