A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Babain

Babi

Unë nuk di të ta them,
Se sa shumë të dua.
Por shumë më pëlqen,
Sepse ti më kupton mua.

Jeta ime pa ty s'ka kuptim,
Je gjithqka për mua.
O shpirti shpirtit tim,
Përgjithmonë të dua.

- poem written by Izjavere Rushiti


- Submitted by Izjavere Rushiti -

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  13


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019