A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

J Albz - I Keep It


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/07/2019

2019-07-30T19:00:06

Jena neper rrug,
Like kush jan ata
My boyz are crazy,
Yh shiqpez know that

Yh we don’t talk
Yh we don’t say
No informers In my circle,
We keep dat shit away

If I ride for my team -
I’m in the front seat
Just know in the back...
That’s where we keep da heat

Yh we keep it gangsta everywhere
We go, -
Loyalty, respect, family
That’s the code

Besa njoni tjetrit eshte e Madhe
One of da realist Albanians :
Kjo eshte fakte
Leni kto fjale, se veq keni llafe
Nuk jeni per gje
Ju beni vretvrasje -

My shiqpez jan flak
Q***** krejt se kush nga ka inat..
Kur vjen puna ka beef
Nuk e zgjatim gjat
Ju dherdhni lot shiqpe
Na dherdhim gjall-

CHORUS x2 -

Dey wanna Gwan like dey know me
So I keep it gangsta I keep it low-key
Dey wan talk like dey know me
So I keep it gangsta I keep it low-key :

Jam ky qe jam sot
Se jam rrit me tradit
Cdo gje qe kam bo
Se kam bo me frik

I was raised on da blocks
Seeing shiqpez Pushin rocks -
Real brothers in my circle..
Yh that’s what i got

Yh we da realist -
Kam shiqpez worldwide
That’ll come n get you missin—
I ain’t lieing when I say dis
Boy u don’t wan get took like taken

I only speak the truth
Cuz where I come from we don’t
Lie about what we do -

Trust me kjo nuk o loj
But my shiqpez
Will commit veq e shohim e bejm
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019