Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jasmin - Per Ty Jetoj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


mbaj dritaren hapur te pres pellumbesh
edhe kete nat pa ty cdo gje ka ngrir.
princi yt un do te jem
tani po ta them vetem me shiko ne sy te dua ty

ref:
po te mos ishe ti une smundem pa ty sjetoj
un zemer te kam prit tani per ty jetoj{2}.

sa gezime hidherime bashk i kalojm ngaqe je me mua te kam pran po kendoj.

princi yt un do te jem
tani po ta them vetem me shiko ne sy te dua ty .

reff:
po te mos ishe ti un smundem pa ty sjetoj
un zemer te kam prit tani per ty jetoj{4}.


Ky tekst u dërgua nga  sabrije


Nuk kemi video për këtë këngë.


Jasmin
Publikimi: 20/06/2007


Jasmin - Per Ty Jetoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty Jetoj".
3. Video është e këngës "Per Ty Jetoj", por nuk këndohet nga Jasmin.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0