A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Jehona Sopi - Karizma Ime


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/03/2013

2013-03-19T12:58:49

haaaaaa ohhhhh haaaa ohhhhh.

Valixhen n'dor sngoj asnje fjaal
paksa i vjeter ky skenar nje
drezhavuu me ty qdo takimm kyy
repertor ka nevoj per korrigjim
as thirrje as aventur keshtu mes nesh sot e di sa muuj prandaj tash shkoo ik e mos eja me dhe pse pa tyy ndjeja nje hiq asgje.

Ref:1x.Ti do te me vish prap e ti smundesh pa mu ti do ta kuptosh aromen time ndjen gjithkund ti do te me vish prap e kot e ke qdo gje shpejt do ta kuptosh karizma ime tka mbulu.

Valixhen n'dor sngoj asnje fjaal
paksa i vjeter ky skenar nje
drezhavuu me ty qdo takimm kyy
repertor ka nevoj per korrigjim
as thirrje as aventur keshtu mes nesh sot e di sa muuj prandaj tash shkoo ik e mos eja me dhe pse pa tyy ndjeja nje hiq asgje.

Ref:1x.Ti do te me vish prap e ti smundesh pa mu ti do ta kuptosh aromen time ndjen gjithkund ti do te me vish prap e kot e ke qdo gje shpejt do ta kuptosh karizma ime tka mbulu.

haaaaaaaaa ououou haaaaa
ououuouou hooooooo ouuououo
huhuuhuhuhh.

Ref:1x.Ti do te me vish prap e ti smundesh pa mu ti do ta kuptosh aromen time ndjen gjithkund ti do te me vish prap e kot e ke qdo gje shpejt do ta kuptosh karizma ime tka mbulu.

tarartatam tarartatam tarartatam aromen time ndjen gjithkundd tarartatam tarartatam hoohohhhoaaaauoouuoo shpejt do ta kuptosh karizma ime tka mbuluuuuu.


Lyrics submited by Linnda**
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019