A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Jennifer Hudson - Bleed For Love


(Verse)
Tell me what would you do
Tell me what you’d for it
If you saw a burning flame
Would you walk right through it?
Would you die for it?
Would that be too much?
Tell me now

[:: CHORUS ::]
Would you bleed for love?
Would you bleed for love?
Would you lay down your life?
Would you give it all? Would you beg and crawl?
Would you fall apart for love?
Would you bleed for love? For love...
Would you do anything?
Would you bleed for me?

[:: VERSE ::]
Tell me how far you’d go
How far would you go for it?
Tell me, I need to know
Would you save yourself for it?
Would you do your last breath and still not give it up?
Tell me now

[:: CHORUS ::]
Would you bleed for love?
Would you bleed for love?
Would you lay down your life?
Would you give it all? Would you beg and crawl?
Would you fall apart for love?
Would you bleed for love? For love...
Would you do anything?
Would you bleed for me?

(Bridge)
I’ll do anything you ask
Walk barefoot over broken glass
That’s the truth
I would bleed for you

I would bleed for love
I would lay down my life
I would give it all, I’d beg and crawl
I would fall apart for love
I would bleed for love
For love...
Would you do anything?
Tell me now

Would you bleed for love?
Would you lay down your life?
Would you beg and crawl?
Would you fall apart for love?
Would you bleed for love? For love...
Would you do anything?

Would you bleed for love?!
Would you bleed for love?!
Would you bleed for me?Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019