A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Jennifer Hudson - I Can't Describe (The Way I Feel)    (Feat. T.I.)


I can't describe (the way I feel, the way I feel)
All of my heart (the way I feel, the way I feel)
I just can't put in words what I feel for you
(the way I feel, the way I feel)
It feels so good it hurts, what you do
(the way I feel, the way I feel)

I feel like I'm in love
That is nice but not good enough
I feel like saying something that's for us,
that defines what's in our hearts
Dancing and we play around, you know you got me
And dancing feels like raining down all over my body
It tingles here, tingles there,
ooh it tingles everywhere
That's why I never find the words to describe

I can't describe (the way I feel, the way I feel)
All of my heart (the way I feel, the way I feel)
I just can't put in words what I feel for you
(the way I feel, the way I feel)
It feels so good it hurts, what you do
(the way I feel, the way I feel)

This feels right, just staying up
And you don't describe when it's not
I can feel my happy thumping from your touch
In my life you're my love

Dancing and we play around, you know you got me
And dancing feels like raining down all over my body
It tingles here, tingles there,
ooh it tingles everywhere
That's why I never find the words to describe

I can't describe (the way I feel, the way I feel)
All of my heart (the way I feel, the way I feel)
I just can't put in words what I feel for you
(the way I feel, the way I feel)
It feels so good it hurts, what you do
(the way I feel, the way I feel)

In the money, hopefully you tell me what we've both done
Right, right now, think about it later,
boy just love me now

[T.I]

I can't describe (the way I feel, the way I feel)
All of my heart (the way I feel, the way I feel)
I just can't put in words what I feel for you
(the way I feel, the way I feel)
It feels so good it hurts, what you do
(the way I feel, the way I feel)

Dancing and we play around, you know you got me
And dancing feels like raining down all over my body
It tingles here, tingles there,
ooh it tingles everywhere
That's why I never find the words to describe

I can't describe (the way I feel, the way I feel)
All of my heart (the way I feel, the way I feel)
I just can't put in words what I feel for you
(the way I feel, the way I feel)
It feels so good it hurts, what you do
(the way I feel, the way I feel)

I can't describe (the way I feel, the way I feel)Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019