A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Jennifer Hudson - I Love You I Do


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

Never met a man
Queit like you
Doin all you can
Making my dreams come true
Your strong and your smart
You've taken my heart
And I'll give you the rest of me too
Your the perfect man for me
I Love you i do

ummm i love ya

Never felt
Queit like this
Good about myself
From my very first kiss
I'm here when you call
You've got it all
And confident like i never knew
Your the perfect man for me
i love you i do

You've got a charm
you simply disarm me every time
As long as you drive
I'm along for the ride, your way
I said it before
there wont be a door that's closed to us
I'm putting all my trust in you
cause you, you'll always be true

Iiiiiiiiii, never could have known

This would be
Oh, you and you alone
All for me
you are the best, you passed every test
it's almost too good to be true
your the perfect man for me
i love you i do

your the perfect man for me
i love you i doooooooooo


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019