A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Jennifer Hudson - Where Did All The Good Men Go?


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

Where did all the good men go?
Where did all the good men go?
Mmm, mmm, mmmm
Where did they go?
Ha
Listen

5:46 in the morn
She calls my phone
Mm
And she crying she says
Jenni
I can't take it
No more once again
I can't find Tyrone
And i'm so sick of him
Leaving me alone

Why he just won't stay
His tail at home
And i all could do
Is listen
And hurt for her
And silently wonder

Where did all the good men go?
Where are the men that
Still believe in honesty
Respect and monogomy

Where did all the good men go?
Now will somebody tell me
Where did they go?
Cause me and my girls
Really want to know

Line at the grocery store
In isle 4, mm
When i heard her say
Baby, i wouldn't
Do no more
And I heard somebody
Fall to the floor
Crying she said u, said u
Wouldnt hit me no more
And then security came
Running through the door
And i could do is listen
And hurt for her
And silently wonder (2x)

Why does it have to be
So complicated
When it comes to love
What God
Created it beautiful
Where is the good man
Tell me
Where is the man
That wants me ohohoh

(Chorus)


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019